Erotyk i sensacja w jednym

W książkach sensacyjnych kobietom często brakuje tego “czegoś”, co sprawiłoby, że jeszcze chętniej będą skłonne do tego, aby zanurzyć się w ten mroczny świat. Wielu autorów zastanawiało się nad tym złotym elementem, który sprawiłby, że książka cieszyłaby się wielkim sukcesem. W końcu kilku z nich wpadło na coś bardzo spektakularnego co sprawiło, że panie zaczęły wręcz walczyć o dostęp do książek. Okazał się nim element erotyczny, który sprawił, że ten mroczny i przejmujący świat stał się bardziej pikantny, bardziej pożądany. Doskonale zdała sobie z tego sprawę Blanka Lipińska, która zaprasza nas na “365 dni“.

Erotyczna trylogia

Jak pokazuje ostatni czas, jest to jedna z najbardziej pożądanych powieści ostatnich czasów. To pierwsza część do wspaniałej, pełnej napięcia trylogii, która sprawiła, że w niejednej sypialni na nowo rozbłysł ogień pożądania. Książka okazała się tak wspaniałym bestsellerem, że doczekała się ekranizacji. Na Walentynki w 2020 roku wiele pań razem ze swoimi przyjaciółkami, siostrami, a nawet połowicami uderzyły do kin, aby na własne oczy zobaczyć ten mroczny świat. Wróćmy jednak do książki i jej fabuły. Oto prawie dwudziestodziewięcioletnia Laura, która wyjeżdża razem z narzeczonym i dwojgiem innych przyjaciół na wakacje, aby świętować swoje urodziny na włoskiej wyspie. Rajskie wakacje mają również nadać trochę świeżego powiewu do jej związku z Martinem, gdzie ostatnio nie widać dawnej namiętności. Drugiego dnia pobytu na wyspie Laura szykuje się do tego, aby wziąć udział w imprezie na cześć jej urodzin. Nagle jej przygotowania zostają przerwane przez sycylijską mafię, którzy porywają Polkę. Dlaczego?

Rok na miłość

Za wszystkim stoi Don Massimo Toricell – piekielnie przystojny Ojciec Chrzestny sycylijskiej mafii. Kilka lat wcześniej został postrzelony i zapadł w śpiączkę. Będąc w tym stanie ujrzał on obraz tajemniczej kobiety. Okazało się, że kobieta miała twarz Laury. Massimo postanowił porwać więc kobietę, ponieważ nie jest przyzwyczajony do tego, aby poprosić. Kobieta bardzo zaskoczona cała sytuacją dowiaduje się od Massimo, że ma… 365 dni na to, aby go pokochać. W innym wypadku… Nie, lepiej nie pytać o inny wypadek człowieka, który dowodzi najgroźniejszą mafią. Laura jest przerażona i chce wrócić do domu. Jednak nie może zaprzeczyć, że Massimo ma w sobie coś takiego, co ją do niego przyciąga. Brutalność, arogancja, brak szacunku – wszystkie najgorsze cechy połączyły się właśnie w nim i Laura nie może mu się oprzeć. Ich seks nie należy do tradycyjnych. Jak zakończy się tytułowe “365 dni“?

Vintage obraz autorstwa ArthurHidden - www.freepik.com